Drobečková navigace

Úvodní stránka > Sortiment > Sekční vrata

Sekční vrata

Sekční vrata jsou vyvíjena a vyráběna pomocí nejmodernějších technik. 

Oblast použití - pro každý účel vhodné provedené vrat

Sekce III[1][1].jpg

  • Sekční vrata s hloubkou 40 až 42 mm
    pro dobře izolované objeky 
  • Sekční vrata s hloubkou 60 až 67 mm
    pro energetickou úsporu

Co se týká zpracování, jsou robustní a vysoce kvalitní. Koncové kryty a zesilující profily jsou z eloxovaného hliníku popř. pozinkovaného plechu. I neviditelné části, jako např. dostatečně dimenzovaný profil u podlahy, jsou eloxovány. Použitím ukončovacího profilu z eloxovaného hliníku, který je dodáván v různých výškách, sednou sekční vrata vždy na míru. Díky tomuto jsou sekční vrata vysoce kvalitní výrobek s dlouhou životností jak z hlediska estetického a tepelně-technického, tak také konstrukčního. Je možné je integrovat do nejmodernějších architektonických projektů a jsou v naprostém souladu s aktuálními technickými požadavky v oblasti bezpečnosti a užitnosti. Sekční vrata je možné ovládat buď manuálně nebo elektrickým pohonem.

Standardní barevné provedení panelů viz Katalogy a dokumentace.

Vodorovné sekce navzájem spojené panty se vysouvají nahoru pomocí koleček ve vodících lištách. Typická je montáž na vnitřní stranu stavebního otvoru; otevřené vrata nechávají volnou celou šířku a výšku stavebního otvoru. Celou váhu vrat vyrovnávají torzní pružiny na hřídeli. Ocelová lanka a speciální navíjecí bubínky přenášejí sílu pružin na vrata. Vrata nabízí několik možností výběru designu a povrchových úprav. Především moderní mikrolamelový design, dále lamelový hladký nebo stucco povrch poskytují individuální podobu každých vrat.

Sekční vrata prosklená

Hliníková sekční vrata jsou vyvíjena a vyráběna pomocí nejmodernějších technik. Poskytují téměř průsvitné oddělení vnějšího od vnitřního prostředí. Jsou ideálním řešení tam, kde jsou maximální požadavky na využití světla a průsvitnost.
Co se týká zpracování, jsou maximálně robustní, dostatečně dimenzovaná a stylová. Pro stavbu hliníkových sekčních vrat se používají základní a zesilující profily z eloxovaného hliníku. Hliníková sekční vrata jsou vysoce kvalitní výrobek s dlouhou životností jak z hlediska estetického a tepelně-technického, tak i konstrukčního. Je možné je integrovat do nejmodernějších architektonických projektů a jsou v naprostém souladu s aktuálními technickými požadavky v oblasti bezpečnosti a užitnosti.

Hliníková sekční vrata je možné dodat s uzavřenou nebo průsvitnou sekcí u podlahy. Ovládání je buď manuální nebo elektrické. Kvalitní rámová konstrukce vytváří prosklená pole. Izolované prosklení splňuje standardní požadavky tepelné izolace i prosvětlení. 
Hliníková sekční vrata se často používají v autosalonech, požárních zbrojnicích, v servisech atd. - zkrátka všude tam, kde je potřeba trvale jasný průhled.

 

Katalogy a dokumentace

Vedení vrat podle prostoru druhy kování v pdf
Provedení vrat sekční vrata hloubka 42 mm v pdf
Barevené provedení lamel u výrobce Hörmann 10 zvýhodněných barevných odstínů v png
Barevené provedení lamel u výrobce Alpha Dueren 10 zvýhodněných barevných odstínů v png
Montážní údaje sekční vrata hloubka 42 mm v pdf
List zaměření výkres pro zaměření sekčních vrat v jpg
Ruční ovladače pro pohony Hörmann v pdf

Napište nám

Potřebujete poradit? Nevíte si rady s výběrem? Zodpovíme jakýkoliv dotaz. Kontaktujte nás prosím.

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů