Drobečková navigace

Úvodní stránka > Sortiment > Rychloběžná vrata

Rychloběžná vrata

Rychloběžná vrata se používají ve vnitřních prostorech nebo jako venkovní uzávěr k optimalizaci dopravního toku, k zlepšení klimatu v místnostech a k úsporám energie. Program zahrnuje vertikálně i horizontálně otvíratelná průhledná vrata s flexibilním závěsem, také v kombinaci se sekčními a rolovacími vraty, i jako výkonná spirálová vrata příznivá pro servis s hladkými plochými hliníkovými profily.

Vlastnosti rychloběžných vrat

 1. Bez názvu.pngBezkontaktní zabezpečení
  Bezpečnostní světelná mříž integrovaná do zárubně hlídá zavírací rovinu křídla vrat až do výšky 2500 mm. Další instalace na vratech jsou tudíž zbytečné (např. zajištění před zavírací hranou nebo světelná závora). Využijte této vyšší bezpečnosti u rychloběžných vrat s velmi snadnou montáží a servisem.
 2. Standartně dlouhá životnost a vysoká hospodárnost
  Standardně dodávaná řídicí jednotka s frekvenčním měničem snižuje zatížení veškeré mechaniky vrat a zaručuje tichý chod vrat téměř bez opotřebení. Díky vysoké otvírací a zavírací rychlosti jsou optimalizovány provozní průběhy a snižovány tepelné ztráty. Navíc odlehčíte celou mechaniku vrat pozvolným rozjezdem a pozvolným zastavováním a mnohonásobně tak prodloužíte životnost vrat.
 3. Ocelové lamely vyplněné pěnou
  Žárově pozinkované dvoustěnné lamely vyplněné polyuretanovou pěnou poskytují obzvlášť vysokou tepelnou izolaci. Z toho pro vrata vyplývá hodnota UD 1,95 W/ (m²·K), při ploše vrat do 25 m². Vrata jsou dodávána standardně v odstínu bílý hliník (RAL 9006). Na venkovní straně působí přesvědčivě jemný linkový profil povrchu Micrograin, na vnitřní straně jsou lamely opatřeny povrchem Stucco.
 4. Volitelné prosklení
  Spiral.pngDvojité prosklení DURATEC o tloušťce 26 mm zaručuje vysokou odolnost proti poškrábání a dobré izolační hodnoty. Hliníková příčková konstrukce v přírodním odstínu E6 / EV 1 rozděluje prosklení stabilizujícími můstky. Na přání dodáváme i trojité prosklení DURATEC pro ještě lepší tepelnou izolaci.
 5. Zvýšená tepelná izolace díky ThermoFrame
  Volitelná izolace ThermoFrame odděluje zárubeň od tělesa stavby. Přerušené tepelné mosty, včetně dodatečného těsnění, zlepšují tepelnou izolaci až o 15 % a poskytují optimální ochranu proti korozi pro boční zárubeň. ThermoFrame se montuje jednoduše a rychle.

        

Katalogy a dokumentace

Rychloběžná vrata katalog v pdf
Rychloběžná vrata montážní údaje v pdf
List zaměření výkres pro zaměření rychloběžných vrat v jpg
Ruční ovladače pro pohony Hörmann v pdf

 

Napište nám

Potřebujete poradit? Nevíte si rady s výběrem? Zodpovíme jakýkoliv dotaz. Kontaktujte nás prosím.

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů