Drobečková navigace

Úvodní stránka > Sortiment > Kyvná vrata z PVC

Kyvná vrata z PVC

Kyvná vrata je možné instalovat všude tam, kde je kladen velký důraz na kvalitní a bezproblémové zajištění rychlých průchodů či průjezdů. Lze je pohodlně otevírat do obou stran, takže umožňují jednoduchý průchod v obou směrech. Vrata jsou v pantech usazené pomocí speciální mechaniky, která umožňuje jejich častý kyvný pohyb a jsou uzpůsobené pro vysokou frekvenci průchodů. Jsou vhodná pro sklady či prodejny.

Velkou výhodou je jednoduchá manipulace při provozu, kdy rozevření křídel se děje zatlačením či nárazem do plastové výplně, zavření je automatické ihned po průjezdu. V porovnání s různými rychloběžnými systémy jsou kyvná vrata podstatně levnější a jejich údržba je snadnější. Oproti lamelovým clonám je zde velkým plusem mnohem pohodlnější průjezd techniky a průchod osob.

Kyvná vrata pro malé prostory

Vrata se využívají pro otvory menších rozměrů 2x2 m s lehčím provozem, tzn. tam, kde převažují průchody osob popř. průjezd ručních manipulačních vozíků.

Výplň kyvných křídel vrat je z transparentního měkčeného PVC. V provedení čirém, mřížkovaném nebo barevném s průhlednou zónou. Do mrazírenských provozů instalujeme PVC pro nízké teploty. Konstrukce vrat je pozinkovaná nebo nerezová. Profily tl. 3 mm zajišťují dlouhodobou životnost i při náročnějších provozních podmínkách. Pro personální dveře nabízíme i levnější hliníkové provedení. Vrata jsou jedno či dvoukřídlé. Konstrukce vrat se kotví do podlahy a stropu otvoru. Obousměrně kyvné zavírače zajistí okamžitý návrat křídla do zavřené polohy. Jako doplněk v případě zájmu dodáme aretaci křídla v otevřené poloze.

Po instalaci dojde k zúžení průjezdné šířky otvoru až o 150 mm.

Kyvná vrata pro velké prostory

Vrata se využívají pro otvory do maximálních rozměrů 3x3 m s průjezdy techniky i průchody pracovníků.

Výplň kyvných křídel vrat je z transparentního měkčeného PVC. Dodáváme v provedení čirém, mřížkovaném nebo barevném s průhlednou zónou. Do mrazírenských provozů instalujeme PVC pro nízké teploty. Konstrukce vrat je pozinkovaná nebo nerezová. Profily tl. 3 mm zajišťují dlouhodobou životnost i při náročnějších provozních podmínkách. Vrata jsou jedno či dvoukřídlé. Konstrukce vrat se kotví do podlahy a stropu otvoru. Obousměrně kyvné zavírače zajistí okamžitý návrat křídla do zavřené polohy. Jako doplněk v případě zájmu dodáme aretaci křídla
v otevřené poloze.

Po instalaci dojde k zúžení průjezdné šířky otvoru až o 150 mm.

Napište nám

Potřebujete poradit? Nevíte si rady s výběrem? Zodpovíme jakýkoliv dotaz. Kontaktujte nás prosím.

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů