Drobečková navigace

Úvodní stránka > Sortiment > Rolovací vrata

Rolovací vrata

Rol..jpgRolovací vrata a rolovací mříže z hliníku a oceli jsou díky geniálně jednoduché konstrukci s malým počtem součástí obzvlášť hospodárná. Jsou to uzávěry, které se osvědčují v každodenním provozu. Rolovací vrata a mříže zabírají nad otvorem velmi málo místa. Svinou se kompaktně za překladem. Na bocích a v prostoru stropu se neztratí žádná cenná plocha haly.

Vysoká specializace ve výrobě rolovacích vrat a mříží značně přesahuje běžný standard. Změna speciálních řešení patří v našem výkonném týmu ke každodenním úkolům.

Vrata jsou provedena v rozměrech dle požadavku. Lamely se navíjí na plovoucí hřídel, která je uložena na pojezdových konzolách.  Lamely jsou s plastovým zakončením, spodní ukončovací lamela s gumovým těsněním a v místě překladu je těsnící lamela s gumovou chlopní. Za příplatek je možné prosklení, různé ovládací prvky, RAL dle vzorníku, bezpečnostní kontaktní lišta atd. Možno dodat i další typy lamel jako z AL nebo nerezové oceli a dále jako neizolované, perforované a nebo jako mříž. Motoricky nebo ručně ovládané.

 

Další informace naleznete v katalogu a montážních údajích níže.

 

Katalogy a dokumentace

Katalog rolovací vrata a mříže katalog Hörmann v pdf
List zaměření výkres pro zaměření rolovacích vrat v gif
Montážní údaje Hörmann Classic rolovací vrata a mříže Classic v pdf
Montážní údaje Hörmann SB, TDT a DD rolovací vrata a mříže SB, TDT a DD v pdf
Ruční ovladače pro pohony Hörmann v pdf

 

Napište nám

Potřebujete poradit? Nevíte si rady s výběrem? Zodpovíme jakýkoliv dotaz. Kontaktujte nás prosím.

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů