Drobečková navigace

Úvodní stránka > Sortiment > Nakládací můstky

Nakládací můstky

Nakládací můstky se sklopným klínem nebo výsuvem

verladetechnik_titel.jpgNakládací můstky jsou promyšlená řešení pro přesné vyrovnání rozdílů mezi ložnými plochami různých nákladních automobilů a nakládacími rampami. Tak je možno náklad naložit do nákladního automobilu i vyložit jediným vodorovným pohybem.

Robustní ocelová konstrukce s platformou odolnou proti zkroucení bez problémů vyrovnává boční sklon automobilu i u nerovnoměrného nákladu.

Spolehlivá hydraulika se 2 zvedacími válci a jedním válcem pro klín zvládá všechny situace, snadno se obsluhuje a je především bezpečná. Neboť tyto nakládací můstky jsou vybaveny automatickými ventily nouzového zastavení ve zvedacích válcích. Ty nakládací můstek bleskově zajistí. To je důležité, když nákladní automobil odjede příliš brzy s ještě zatíženou platformou.

unspecified.jpg

Mechanický nakládací můstek

-  je vhodný pro místa s menší přepravní zátěží. Základní poloha můstků je ve svislé poloze. Obsluhují se jednoduše pomocí ovládací tyče. Některé typy se montují na vodící kolejnici a jsou bočně posuvné třeba i pro více nakládacích míst.

Hydraulický nakládací můstek

- můstky jsou určeny pro zákazníky s různorodým vozovým parkem a s relativně vysokými přepravními objemy.

Výklop.pngVýsuv.png

Hydraulický vyrovnávací můstek je určen pro zákazníky s různorodým dopravním parkem a relativně vysokou frekvencí nakládky. Základní model je v provedení můstku se sklopným čelem. Nicméně, někdy je nakládací situace limitována – boční nakládka nebo potíž při příjezdu vozidla k rampě a tedy vznik většího prostoru pro přemostění a též i situace kdy je vozidlo naloženo až po zadní hran u ložné plochy. Vyrovnávací můstek s teleskopickou lištou odstraní tento problém. Na přání zákazníka je možnost dodat různé tvary klínů a různé délky klínů.

Katalogy a dokumentace

Katalog nakládací technika v pdf
Katalog systém blokování kol MWB

 

Napište nám

Potřebujete poradit? Nevíte si rady s výběrem? Zodpovíme jakýkoliv dotaz. Kontaktujte nás prosím.

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů